D12390F20IV
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
D12390F20IV
JLCPCB Part #
C6170586
Package
QFP-128(14x20)
Description
-40℃~+85℃ 10bit 20MHz 32 Bit 4.5V~5.5V 4KB 87 8bit Built-in+External Others ROMless 看门狗复位、外部管脚复位(NRST)、内置通用定时器 QFP-128(14x20) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC)