RBA250N04AHPF-4UA01#GB0
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
RBA250N04AHPF-4UA01#GB0
JLCPCB Part #
C3291160
Package
TO-263-6
Description
-55℃~+175℃ 0.85mΩ@10V 1 N-channel 1.22nF 19.35nF 2.22nF 250A 348W 368nC@10V 40V 4V N-Channel TO-263-6 MOSFETs ROHS