HZ36-1TD-E
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
HZ36-1TD-E
JLCPCB Part #
C3732319
Package
DO-35
Description
1 Independent 1uA@27V 34.2V~35.7V 36V 500mW DO-35 Zener Diodes ROHS