HD6417727F100CV
MFR.Part #
HD6417727F100CV
JLCPCB Part #
C3217007
Package
LQFP-32(7x7)
Description
-20℃~+75℃ 1.6V~2.05V 100MHz 104 32 Bit 32KB Built-in Others ROMless LQFP-32(7x7) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS