D13008VF25V
MFR.Part #
D13008VF25V
JLCPCB Part #
C3233174
Package
QFP-100(14x14)
Description
-20℃~+75℃ 10bit 16 Bit 25MHz 35 3V~3.6V 4KB 8bit Built-in Others ROMless QFP-100(14x14) Microcontrollers (MCU/MPU/SOC) ROHS