7133LA55G
MFR.Part #
7133LA55G
JLCPCB Part #
C1352709
Package
PGA-68(29.5x29.5)
Description
0℃~+70℃ 15mA 285mA 32Kbit 4.5V~5.5V 55ns Parallel Port (Parallel) PGA-68(29.5x29.5) SRAM