7132LA55PDGI
MFR.Part #
7132LA55PDGI
JLCPCB Part #
C1351959
Package
PDIP-48
Description
-40℃~+85℃ 110mA 16Kbit 200uA 4.5V~5.5V 55ns Parallel Port (Parallel) PDIP-48 SRAM ROHS