71321LA55PPGI8
Extended
Manufacturer
RENESAS
MFR.Part #
71321LA55PPGI8
JLCPCB Part #
C1511714
Package
LQFP-52(10x10)
Description
-40℃~+85℃ 16Kbit 200nA 4.5V~5.5V 55ns 65mA Parallel Port (Parallel) LQFP-52(10x10) SRAM ROHS