RSF45N50W
Extended
Manufacturer
REASUNOS
MFR.Part #
RSF45N50W
JLCPCB Part #
C22364763
Package
TO-247-3
Description
-55℃~+150℃ 1 N-channel 10pF 120mΩ@10V 126nC@10V 250W 45A 4V 500V 678pF 7.89nF TO-247-3 MOSFETs ROHS