175-1R2-JBW
MFR.Part #
175-1R2-JBW
JLCPCB Part #
C17577831
Description
-65℃~+350℃ 1.2Ω 10W Wirewound Resistor ±5% ±50ppm/℃ 插件,D8.9xL43.7mm Through Hole Resistors ROHS