175-510-JTW
MFR.Part #
175-510-JTW
JLCPCB Part #
C17501764
Description
-65℃~+350℃ 10W 51Ω Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D8.9xL43.7mm Through Hole Resistors ROHS