160-241-JTW
MFR.Part #
160-241-JTW
JLCPCB Part #
C17312194
Description
-65℃~+350℃ 240Ω 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% Plugin,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS