160-201-JTW
MFR.Part #
160-201-JTW
JLCPCB Part #
C17610677
Description
-65℃~+350℃ 200Ω 5W Wirewound Resistor ±20ppm/℃ ±5% 插件,D7.9xL22.2mm Through Hole Resistors ROHS