RTT251001FTE
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
RTT251001FTE
JLCPCB Part #
C105064
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 1kΩ 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS