RTT12120JTP
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
RTT12120JTP
JLCPCB Part #
C104963
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS