RTT065901FTP
MFR.Part #
RTT065901FTP
JLCPCB Part #
C333056
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS