RTT061400FTP
MFR.Part #
RTT061400FTP
JLCPCB Part #
C4428
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 150V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS