RTT028R20FTH
MFR.Part #
RTT028R20FTH
JLCPCB Part #
C4144
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 8.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS