RTT02750JTH
MFR.Part #
RTT02750JTH
JLCPCB Part #
C103156
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 75Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS