RTT022943FTH
Extended
Manufacturer
RALEC
MFR.Part #
RTT022943FTH
JLCPCB Part #
C159047
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 294kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS