RTT014222FTH
MFR.Part #
RTT014222FTH
JLCPCB Part #
C166200
Description
-55℃~+125℃ 25V 42.2kΩ 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS