RTA03-4D513JTP
MFR.Part #
RTA03-4D513JTP
JLCPCB Part #
C304960
Description
4 51kΩ 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS