RTA03-4D273JTP
MFR.Part #
RTA03-4D273JTP
JLCPCB Part #
C12010
Description
27kΩ 4 62.5mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS