LR2512-21R130F4
MFR.Part #
LR2512-21R130F4
JLCPCB Part #
C323808
Description
130mΩ 1W Alloy Resistor SMD ±1% ±50ppm/℃ 2512 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS