PG0702.472NL
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
PG0702.472NL
JLCPCB Part #
C2638822
Package
SMD,10.8x9.2mm
Description
4.7uH 5.3mΩ 8.4A 8.4A ±20% SMD,10.8x9.2mm Inductors (SMD) ROHS