PE-0805CM120GTT
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
PE-0805CM120GTT
JLCPCB Part #
C1333371
Package
0805
Description
12nH 130mΩ 2.9GHz 50@500MHz 600mA ±2% 0805 Inductors (SMD) ROHS