PA4342.473NLT
MFR.Part #
PA4342.473NLT
JLCPCB Part #
C2453061
Package
SMD,11.5x10.3mm
Description
145mΩ 3A 4.5A 47uH ±20% SMD,11.5x10.3mm Power Inductors ROHS