PA4341.223ANLT
MFR.Part #
PA4341.223ANLT
JLCPCB Part #
C2453269
Package
SMD,7.4x6.8mm
Description
150mΩ 2.5A 22uH 3A AEC-Q200 ±20% SMD,7.4x6.8mm Power Inductors ROHS