P1172.333NLT
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
P1172.333NLT
JLCPCB Part #
C2453192
Package
SMD,12.2x12.2mm
Description
33uH 3A 3A 64.8mΩ ±20% SMD,12.2x12.2mm Power Inductors ROHS