ANT3216LL15R1575A
Extended
Manufacturer
Pulse Elec
MFR.Part #
ANT3216LL15R1575A
JLCPCB Part #
C5561910
Package
SMD,3.2x1.6mm
Description
-40℃~+105℃ 1.2mm 1.575GHz 1.6mm 1W 2.01dBi 3.2mm 50Ω 51MHz SMD,3.2x1.6mm Antennas ROHS