C380BX500
Extended
Manufacturer
Powerex Inc.
MFR.Part #
C380BX500
JLCPCB Part #
C17542399
Package
TO-200AB
Description
-40℃~+125℃ 1 SCR 150mA 200V 3V 500A TO-200AB Thyristors (SCR)/Modules ROHS