MPU01-05D12
Extended
Manufacturer
P-DUKE Technology, Inc.
MFR.Part #
MPU01-05D12
JLCPCB Part #
C5799838
Package
SIP,19.6x9.9mm
Description
12V 2 4.5V~5.5V 42mA 85% SIP,19.6x9.9mm DC-DC Power Modules ROHS