FKC12-24D15W
Extended
Manufacturer
P-DUKE Technology, Inc.
MFR.Part #
FKC12-24D15W
JLCPCB Part #
C5640291
Package
DIP,31.8x20.3mm
Description
15V 2 400mA 87% 9V~36V DIP,31.8x20.3mm DC-DC Power Modules ROHS