MBR30100CT
Extended
Manufacturer
PUOLOP
MFR.Part #
MBR30100CT
JLCPCB Part #
C2843730
Package
TO-220
Description
1 Pair Common Cathode 100V 100uA@100V 15A 300A 840mV@15A TO-220 Schottky Diodes ROHS