PTF10HN08
Extended
Manufacturer
PUOLOP
MFR.Part #
PTF10HN08
JLCPCB Part #
C2843734
Package
TO-220F-3
Description
-55℃~+175℃ 1 N-channel 100A 200W 268pF 3.175nF 4V 76nC@10V 8.5mΩ@10V 80V N-Channel TO-220F-3 MOSFETs ROHS