PDPTAT0810-471K
MFR.Part #
PDPTAT0810-471K
JLCPCB Part #
C2924237
Package
Plugin,D9.5xL12mm
Description
1A 400mA 470uH 700mΩ Drum-core inductor ±10% 插件,D9.5xL12mm Color Ring Inductors / Through Hole Inductors ROHS