PCAQ7060MW-701
Extended
Manufacturer
PROD Tech
MFR.Part #
PCAQ7060MW-701
JLCPCB Part #
C2916893
Package
SMD-4P,7x6mm
Description
-40℃~+125℃ 10MΩ 15mΩ 2 4A 700Ω@100MHz 80V SMD-4P,7x6mm Common Mode Filters ROHS