RB520S40-AU
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
RB520S40-AU
JLCPCB Part #
C2992441
Package
SOD-523
Description
-55℃~+125℃ 1A 250mA 40V 5uA@30V 600mV@200mA Independent SOD-523 Schottky Diodes ROHS