MBR20150CT
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
MBR20150CT
JLCPCB Part #
C461742
Package
TO-220AB
Description
-65℃~+175℃ 1 Pair Common Cathode 150V 200A 20A 900mV@10A TO-220AB Schottky Diodes ROHS