BZD27C25P
Extended
Manufacturer
PANJIT International
MFR.Part #
BZD27C25P
JLCPCB Part #
C304158
Package
SOD-123FL
Description
1 Independent 15Ω 1uA@19V 24V~26V 25V 800mW SOD-123FL Zener Diodes ROHS