TXS2SA-24V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
TXS2SA-24V
JLCPCB Part #
C1560451
Package
SMD,7.4x15mm
Description
-40℃~+70℃ 110V@DC 1A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 24V 5ms 5ms Silver + Gold Plated SMD,7.4x15mm Signal Relays ROHS