TXD2-2M-24V
MFR.Part #
TXD2-2M-24V
JLCPCB Part #
C7406577
Package
Plugin
Description
-40℃~+85℃ 110V@DC 1A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 24V 4ms 4ms Silver + Gold Plated 插件 Signal Relays ROHS