ERJ-U08F5230V
MFR.Part #
ERJ-U08F5230V
JLCPCB Part #
C1013627
Description
-55℃~+155℃ 250mW 523Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS