TQ2-L2-24V
MFR.Part #
TQ2-L2-24V
JLCPCB Part #
C153021
Package
DIP,9x14mm
Description
-40℃~+70℃ 110V@DC、125V@AC 1A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 24V 3ms 3ms Dual Coil Silver + Gold Plated DIP,9x14mm Magnetic Latching Relays ROHS