TQ2-L2-12V
MFR.Part #
TQ2-L2-12V
JLCPCB Part #
C2684445
Package
DIP,14x9mm
Description
-40℃~+70℃ 110V@DC、125V@AC 12V 1A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 3ms 3ms Dual Coil Silver + Gold Plated DIP,14x9mm Magnetic Latching Relays ROHS