TQ2-2M-4.5V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
TQ2-2M-4.5V
JLCPCB Part #
C5802991
Package
Plugin
Description
-40℃~+50℃ 110V@DC、125V@AC 1A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 3ms 3ms 4.5V Silver + Gold Plated Plugin Signal Relays ROHS