JW2SN-B-DC18V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
JW2SN-B-DC18V
JLCPCB Part #
C1565038
Package
DIP,12.8x28.6mm
Description
-40℃~+85℃ 15ms 18V 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 30V@DC、250V@AC 5A 5ms AgNi DIP,12.8x28.6mm Power Relays ROHS