JW2SN-DC24V
MFR.Part #
JW2SN-DC24V
JLCPCB Part #
C59285
Package
DIP,28.6x12.8mm
Description
-40℃~+60℃ 1.1kΩ 100mΩ 15ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 24V 30V@DC、250V@AC 530mW 5A 5A@30VDC、5A@250VAC 5ms AgNi DIP,28.6x12.8mm Power Relays ROHS