ERZ-VF2M121
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERZ-VF2M121
JLCPCB Part #
C2659458
Package
SMD
Description
100V 120V 13.5J 600A 75V SMD Varistors ROHS