JW1FSN-DC12V
MFR.Part #
JW1FSN-DC12V
JLCPCB Part #
C15333
Package
插件,28.6x12.8mm
Description
-40℃~+60℃ 100mΩ 10A 10A@30VDC、10A@250VAC 12V 15ms 270Ω 30V@DC、250V@AC 530mW 5ms AgNi One set changeover: 1C (SPDT - changeover) 插件,28.6x12.8mm Power Relays ROHS